Aplikacja Wideoakademia to pierwsza na rynku mobilna aplikacja szkoleniowa, która powstała z myślą o osobach, które potrzebują być na bieżąco ze wszystkimi zmianami w prawie.

Aplikacja Wideoakademia to stale rozwijana i aktualizowana baza licząca obecnie ponad 2000 materiałów szkoleniowych w postaci wideoszkoleń, wideoporad i wideoinstrukcji z zakresu: prawa pracy, kadr, płac, HR, podatków, rachunkowości, obrotu gospodarczego, rachunkowości i sprawozdawczości budżetowej, prawa zamówień publicznych, prawa w samorządzie, finansów publicznych.

Aplikacja Wideoakademia posiada intuicyjną wyszukiwarkę, dzięki której szybko znajdziesz interesujące Cię filmy sortując je wg daty dodania lub wybranego zagadnienia. Aplikacja umożliwia również odnajdywanie filmów szkoleniowych wybranego eksperta.

Aplikacja Wideoakademia zawiera zarówno treści płatne jak i bezpłatne.

Aplikacja jest połączona z wersją komputerową platformy szkoleniowej Wideoakademia. Użytkownicy wersji komputerowej Wideoakademii po zalogowaniu swoim loginem i hasłem mogą korzystać z pełnego zasobu aplikacji Wideoakademia.

Pobierz aplikację mobilną WIDEOAKADEMIA:

Pobierz z Google Play Pobierz z App Store

© INFOR PL Spółka Akcyjna